Wanna czy kabina prysznicowa i lustra?

Wiele osób ma z pewnością dylemat czy zdecydować się na kabiny prysznicowe czy też na wanny. Sprawa wbrew pozorom nie jest prosta, ponieważ obydwa urządzenia posiadają swoje wady i zalety które wykluczają się między sobą i bardzo ciężko jest tutaj znaleźć kompromis.

Lustra ze szczecina powinny być eleganckie

lustraJeśli chodzi o wanny to ich największą zaletą jest przede wszystkim to, że są one duże i możemy sobie do niej napuścić wieczorem dużo gorącej wody, wrzucić do niej sól do kąpieli albo narobić sobie dużo piany i oddać się kilkudziesięciominutowej kąpieli, która z pewnością bardzo nas zrelaksuje i odpręży po całym ciężkim dniu pracy czy nauki. Wanna jednak według powszechnej opinii zużywa dużą ilość wody jednakże można sobie z tym poradzić wlewając po prostu mniejszą jej ilość, ale wtedy kąpiel nie będzie tak przyjemna. Na rynku są również wanny z hydromasażem, czyli jacuzzi, które są w stanie jeszcze lepiej nas zrelaksować. Do nich pasują lustra szczecin. Kabiny prysznicowe są z kolei polecane osobom, które żyją szybko, a do tego chcą zaoszczędzić kilka złotych na wodzie, której cena z roku na rok wzrasta. Prysznic jest genialnym rozwiązaniem szczególnie rano kiedy musimy się szybko doprowadzić do ładu, gdyż czas nagli i musimy szybko zjeść jeszcze śniadanie, aby być gotowym na kolejny dzień pełen wyzwań. Jak widać wybór między wanną a kabiną prysznicową nie jest zbyt łatwy. Jest to tak naprawdę kwestia naszych potrzeb. Na rynku istnieją również hybrydy tych obydwu rozwiązań jakimi są brodziki z pogłębionym stanem dzięki którym możemy się wykąpać w kabinie prysznicowej oraz wziąć w niej prysznic. Widziałem takie rozwiązanie będąc z Szczecinie.

Tamta łazienka miała również płytki firmy Lacobel, które zapewniają niesamowity efekt. Lustra w łazience musiał robić szklarz, ponieważ ciężko było znaleźć tak finezyjnie wykończone lustra w zwykłych sklepach. Takie arcydzieło mógł zrobić tylko i wyłącznie utalentowany rzemieślnik.

Opublikowany w Dom