W Krakowie powstanie nowe miejsce pracy – produkcja balustrad itp

Tak dobrej wiadomości dla wszystkich poszukujących zatrudnienia lub marzących o zmianie dotychczasowej pracy już dawno nie mieliśmy. Właśnie ogłoszono, iż w Krakowie powstanie jeden z największych w Polsce sklepów remontowo budowlanych w których zatrudnienie znajdzie tylko na początku działalności około stu pięćdziesięciu osób a docelowo ma zosać zatrudnionych ponad dwustu.

Firmy metalurgiczne, które tworzą na przykład balustrady zatrudniają bardzo dużo ludzi

balustradaJedna z największych sieci remontowo – budowlanych postanowiła otworzyć kolejny sklep właśnie w Krakowie i już teraz ogłasza, iż poszukiwani będą specjaliści różnych branż na przykład kowalstwo, montaż drzwi i okien a także specjaliści świadczący usługi ślusarskie. Ponadto będą także poszukiwane osoby, których zadaniem będzie profesjonalna obsługa oraz doradztwo klientom. Za kilka miesięcy natomiast, kiedy sklep już się rozwinie poszukiwani będą także specjaliści z dziedzin marketingu, administracji oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Przebudowa jednego z należących do miasta budynków, który ma zostać dostosowany do wymagań sklepu już się właściwie rozpoczęła i ma potrwać około trzech miesięcy. Planowane jest, iż za około dwa miesiąc, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, rozpocznie się proces rekrutacyjny mających a celu znalezienie pierwszych stu pięćdziesięciu pracowników. Następne zatrudnienia planowane są na okres około roku. Na wtedy także planowane jest zatrudnienie osób znających się na montażu balustrady myślenice, bram i ogrodzeń, gdyż dopiero w drugiej połowie roku zaplanowano świadczenie klientom także tej usługi, która ma być jedną z flagowych sklepu.

Potencjalni pracownicy, na jednym z portali już piszą, iż nie mogą się doczekać rozpoczęcia rekrutacji, gdyż siec sklepów słynie w Polsce z proponowania swoim pracownikom dobrych warunków nie tylko finansowych.