Przebudowa domu drewnianego a chorzy rodzice

Nie zawsze nasze życie układa się dokładnie tka jakbyśmy tego chcieli. Czasem przytrafiają się nam nieprzyjemne sytuacje a my musimy sobie jakoś z nimi poradzić. Najczęściej oczywiście zdarzają się one w najgorszym momencie, ale nic nie możemy zrobić.

Przebudowa domu drewnianego była potrzebna

przebudowa domu drewnianegoMi i mojemu mężowi taka sytuacja się nie tak dawno przytrafiła. Mieliśmy małe dziecko, które właśnie poszło do przedszkola. Właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, ze moi rodzice są chorzy. Moja mama cierpiała z powodu choroby płuc i kręgosłupa, a mój ojciec przeszedł skomplikowaną operacja serca i nie mógł po niej dojść do siebie. Oboje rodzice wymagali opieki. Musiałam się tym zająć. Nasz dom jednak nie był przystosowany, żeby ich przyjąć na stałe. Potrzebna nam była przebudowa domu drewnianego. Dodatkowe pomieszczenie przerobilibyśmy an sypialnię dla moich rodziców. Jak mieliśmy gości to kładliśmy ich na kanapie w pokoju dziennym,a ale to było rozwiązanie na krótszą metę, nie na stałe. Zatem czekał nas remont domu drewnianego. Nie była to tania ani prosta operacja ale nie mieliśmy wyboru. Przecież nie zostawię rodziców w potrzebie. Trzeba było zacząć od tego, żeby znaleźć odpowiednią ekipę budowlaną, która będzie się zajmować tą sprawą. Nie było to aż takie łatwe, ale na szczęście remonty domów drewnianych są coraz bardziej popularne, więc i fachowa ekipa była łatwa do znalezienia.

Wszystko poszło po nasze myśli i zanim rodzice wyszli ze szpitala, to pomieszczenie dla nich już było przygotowane. Dzięki temu mogliśmy zapewnić im komfort i prywatność, a oni mieli cały czas najlepsza opiekę.