Modne nawierzchnie ekologiczne oraz nowoczesna ławka

Obecnie panuje moda na to, aby wszystko było ekologiczne. Czasami się z tego śmieję, bo jakoś wcześniej ludzie się o to aż tak nie troszczyli. Teraz jednak zdają sobie chyba sprawę bardziej ze skutków swojego postępowania. Przynajmniej niektórzy, bo na pewno nie wszyscy.

Nasza nowoczesna ławka

nowoczesna ławkaNa pewno mała architektura miejska jest coraz bardziej ciekawie organizowana. Różne miasta o to dbają. Nie wszędzie jednak podchodzi się do tego tak poważnie jak w moim mieście. Naprawdę muszę przyznać, że dba się o tę przestrzeń. Kiedy byłam u znajomej w sąsiednim mieście, stwierdziłam, że tam jednak tak bardzo ludzie nie troszczą się o ukształtowanie terenów. Może nie zawsze jeszcze dostrzega się potencjał, jaki mają chociażby nawierzchnie ekologiczne. Cieszę się w każdym razie, że ja mam własny teren przydomowy, o który dbam. Nie muszę się troszczyć o to, jak wygląda w mieście. Ostatnio pojawiła się nowoczesna ławka i dobrze wygląda, oczywiście, jest to dla mnie na plus, że jest w nim ładnie, ale gdyby było nie tak, tylko tak jak u tej mojej kumpeli w mieście, to też aż tak bardzo by mnie to nie dotyczyło. W każdym razie u siebie mam przede wszystkim piękny taras, na którym stawiam sobie krzesło ogrodowe i często wypoczywam, czytając. Zimą nie da się tak wytrzymać, ale lato i wiosna to moje ulubione pory roku, bo wtedy codziennie przynajmniej na chwilę sobie wyjdę.

Płyta tarasowa, która stanowi nawierzchnię mojego tarasu jest nie tylko trwała, ale też bardzo estetyczna. Poza tym mam poustawiane na około donice betonowe, a w nich kwiaty, o które tak bardzo się ciągle troszczę. Niektórzy sąsiedzi, z którymi się zaprzyjaźniłam wręcz mi ich zazdroszczą. Mówią, że mam podejście do kwiatów. Nie każdy ponoć ma taki talent, żeby mu tak pięknie rosły jak te moje.