Jestem przedstawicielem handlowym i oferowałem osuszanie murów

Bycie przedstawicielem handlowym wcale nie jest prostą sprawą. Należy znać szczegółowo wszystkie umowy i wiedzieć co jak powinno wyglądać. Ja nigdy nie marzyłem o taki stanowisku. Jednak rzeczywistość jest trochę inna i musiałem się dostosować do rynku pracy.

Od jakiegoś czasu jako przedstawiciel handlowy osuszania fundamentów mam dużo pracy

hydroizolacja fundamentówNa początku zgłosiłem swoją dokumentację pod wskazany adres. Zainteresowała mnie pewna oferta jednej firmy. Najgorszy był dzień próbny. Nawet nie miałem pojęcia czym jest izolacja pionowa. Przeczytałem krótką definicję w internecie i musiałem sprzedać dany produkt. Na szczęście bardzo spodobałem się swojemu szefostwu i oferowano mi zatrudnienie. Początki bywają bardzo trudne. Nikogo nie znałem i musiałem spędzać czas z obcymi ludźmi. Wszystko rozkręciło się po miesiącu. Wtedy oferowałem osuszanie murów dla indywidualnych klientów. Ta usługa nie była tania. Jednak miałem wielką siłę perswazji i używałem skutecznych argumentów. W maju udało mi się uzyskać status najlepszego przedstawiciela. Miałem największa skuteczność i wydajność. Potem doszła mi jeszcze hydroizolacja fundamentów. Był to bardzo popularny zabieg, ponieważ zabezpieczał przed pojawieniem się wilgoci. Uważam, że takie rzeczy są podstawą każdego szanującego się właściciela domu. Moja firma bardzo szybko się rozwijała. Nasz szef stwarzał nowe stanowiska. Osuszanie ścian przynosiło nam coraz więcej zysków. Każdy z pracowników znał zakres obowiązków i wiedział co ma wykonywać. Także nasi fachowcy mieli coraz więcej zleceń. Osuszanie budynków w naszym wilgotnym klimacie było potrzebne.

Także w naszych okolicach często pojawiały się powodzie i działaliśmy charytatywnie. Wiedzieliśmy, że ludzie mają straszną sytuację finansową i nasze kierownictwo postanowiło pomagać. Część osób wykonywała prace zupełnie za darmo.

Opublikowany w Dom