baterie umywalkowe czasowe

Higieniczne i praktyczne baterie umywalkowe czasowe

Łazienki w miejscach publicznych, takich jak obiekty sportowe, biura, czy centra handlowe, wymagają zupełnie innego wyposażenia, niż można znaleźć w większości domów. Przede wszystkim w takich łazienkach na pierwszym miejscu nie stoi wygląd, a wygoda użytkowania oraz higiena. Ważne jest, by użytkownicy tych łazienek czuli się w nich dobrze, a także to, by osoby odpowiedzialne za utrzymanie porządku na danym obiekcie, nie miały problemów z wypełnianiem swoich obowiązków.

Specjalna bateria z włącznikiem

baterie umywalkowe czasoweArmatura w publicznych łazienkach powinna być dostosowana do użytkowania przez dużą liczbę ludzi. Ze względu na higienę, najlepszym wyborem są baterie umywalkowe bezdotykowe. Wbudowany czujnik ruchu otwiera zawór, kiedy zauważy ruch dłonią pod kranem. Czasomierz odłącza przepływ wody po upłynięciu danego czasu. W celu uniknięcia kosztów związanych z marnowaniem wody, doskonale sprawdzą się równie praktyczne baterie umywalkowe czasowe z włącznikiem. Po wciśnięciu specjalnego przycisku zawór otwiera się, umożliwiając swobodne umycie dłoni. Po upływie określonego czasu zawór zamyka się. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Po pierwsze, uniemożliwia pozostawienie otwartego zaworu w łazience. Sytuacje, w których jedna z osób zapomina zamknąć zawór lub celowo, przez chuligaństwo, nie zamyka zaworu, zdarzają się niezwykle często. Dochodzi wtedy do wypadków, takich jak zalanie łazienki, co niesie za sobą niekiedy ogromne koszty. Ponadto, niepotrzebnie lecąca woda to też duży koszt dla przedsiębiorstwa, które musi pokryć zarówno cenę wody, jak i niekiedy szamba. Baterie czasowe pozwalają na uniknięcie tego typu przykrych sytuacji.

baterie umywalkowe czasoweKolejnym atutem tego typu baterii jest higiena. Po dokładnym umyciu rąk nie ma konieczności ponownego dotykania zaworu, na którym znajduje się mnóstwo bakterii. Baterie czasowe cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza w czasach pandemii, kiedy szczególnie ważne jest zachowanie higieny oraz unikanie dotykania różnego rodzaju przedmiotów w miejscach publicznych. W katalogu sklepów z armaturą łazienkową można znaleźć różnego typu baterie czasowe. Szeroki wybór kolorów oraz modeli baterii sprawia, że można dopasować armaturę idealnie do stylu panującego w toalecie. Bardzo popularne są baterie nowoczesne, matowe lub chromowane. Występują w kolorach szarości, bieli oraz czerni. Bardziej wymagającym klientom poleca się baterie w stylu retro, występujące w kolorach srebrnym lub złotym, a także armaturę bogato zdobioną kryształami Swarovskiego. Baterie czasowe to najlepsze rozwiązanie do toalet publicznych.

W miejscach, w których z umywalek korzysta wiele ludzi, najważniejsze jest zachowanie porządku i higieny. Dlatego baterie umywalkowe czasowe nie posiadają z reguły zbędnych elementów, a ich prosty kształt pozwala na dokładne wymycie armatury. Dostosowując model baterii do stylu toalety, można wybrać armaturę w stylu nowoczesnym, retro, a nawet glamour, zdobioną kryształami Swarovskiego.

Zobacz także https://madix.com.pl/