Czy warto zakupić nowe koparki CASE?

Solidne zaplecze sprzętowe firmy budowlanej to podstawa. To właśnie dzięki wysokiej jakości maszynom można szybko i sprawnie przeprowadzać prace ziemne, których efekty są zgodne z naszymi oczekiwaniami. Jednakże wysokiej klasy maszyny budowlane potrafią sporo kosztować, zwłaszcza jeśli pochodzą od dobrego producenta.

Parametry koparek CASE

nowe koparki CASECzy warto tyle za nie płacić? Spójrzmy chociażby na nowe koparki CASE – czy naprawdę posiadają tyle zalet, że warto w nie zainwestować sporą sumę pieniędzy? Wiele wskazuje na to, że tak. Producent może po kolei wymieniać technologie, które sprawiają, że te maszyny odróżniają się od innych i są od nich oczywiście lepsze. O czym mowa? Po pierwsze, technologia Auto Ride Control, które zapewnia amortyzację ramienia służącego do kopania. Dzięki temu możemy wybrać jedno z trzech ustawień, te najlepiej dopasowane do konkretnych warunków robót. To zapewni nam najwyższy poziom efektywności i szybkie wykonanie zadania. Koparki CASE posiadają też funkcję automatycznego pozycjonowania ramienia. To sprawia, że po kopaniu i przeniesieniu ładunku, łyżka automatycznie przechodzi do odpowiedniej pozycji. Dzięki temu praca przebiega o wiele szybciej. Kolejną ważną zaletą koparek CASE jest to, iż są one wyposażone w kabiny, w których operator ma bardzo dobrą widoczność na wszystko, co dzieje się dookoła.

nowe koparki CASETo zapewnia mu bezpieczeństwo, a także sprawia, że może on uzyskać najlepszą produktywność podczas pracy. Warto wspomnieć także o tym, że maszyny CASE są proste w utrzymaniu. Wszystkie elementy silnika zostały tak rozmieszczone, aby był do nich prosty dostęp, co zapewnia możliwość przeprowadzenia szybkiej konserwacji. Również wszelkie inne punkty serwisowe maszyny są dostępne dla użytkowników z poziomu gruntu. Dostaniemy się do każdego podzespołu koparki. Co jeszcze można powiedzieć o maszynach CASE? Dla zwolenników ekologicznych rozwiązań ważną zaletą jest pewnie to, iż koparki CASE posiadają system zapewniający niską emisję spalin, dzięki czemu spełnione są restrykcyjne normy europejskie. Równocześnie jednak maszyny charakteryzuje możliwość uzyskania naprawdę wysokich obrotów. Wymienione kwestie świadczą o tym, że bez wątpienia zakup nowych koparek CASE jest dobrą decyzją.

Wysokiej klasy podzespoły oraz zastosowane technologie sprawiają bowiem, że takie maszyny potrafią bezawaryjnie służyć przez naprawdę długie lata. Z pewnością będziemy je wykorzystywać nie przez jeden sezon, a przez wiele lat. Temu producentowi możemy bez obaw zaufać i na pewno nie będziemy tego żałować.